PHOTO-ROOM Lublin

wesele-lublin

Czeka Cię impreza, o której nie chcesz zapomnieć? Dobrze się składa! Mamy dla Ciebie coś, co ożywi wspomnienia wspaniałych momentów, które przeżyłeś. Wykorzystaj magię zdjęć i pozwól przenieść się w czasie do chwil, które uwieczniło nasze fotograficzne studio mobilne. To lepsze niż zwykła fotobudka! W Lublinie to prawdziwy ,,must have” niezapomnianych imprez!

Wykorzystaj trendy nowoczesnej fotografii i pokaż, jak dobrze bawiliście się podczas Twojego przyjęcia. Dzięki śmiesznym akcesoriom i zróżnicowanym gadżetom będziesz miał możliwość wcielenia się w niecodzienne postaci, które z pewnością rozbawią Twoich gości i sprawią, że ta impreza zapadnie im w pamięć na długi czas. Zamień nudne zdjęcia na zabawne kreacje zdjęciowe, które wykona dla Ciebie nasz fotograf. Pozuj jak gwiazda – nasze mobilne studio gwarantuje więcej miejsca niż w standardowych fotobudkach! W Lublinie i okolicach dostarczymy ją we wskazane przez Ciebie miejsce.

Nie musisz już martwić się o jakość scenerii, w jakiej organizujesz przyjęcie. Zdjęcia wykonane przez PHOTO-ROOM wyróżniają się najwyższą jakością i rozmiarem. Dla każdego drukujemy zdjęcia w formacie 10x13cm. Dodatkowo to Ty decydujesz o tym czym jest opatrzone zdjęcie – logo wydarzenia/firmy a może z życzeniami na odwrocie? Zdjęcia wykonane w stylu PHOTO-ROOM – alternatywy fotobudki – będą oryginalną formą podziękowania za udział w przyjęciu.

Jeśli nadal nie wiesz, czy to czego szukasz, to fotograficzne studio mobilne czy fotobudka? W Lublinie, możesz odwiedzić nas podczas imprezy, w których uczestniczymy i na własne oczy zobaczyć świetną zabawę, którą gwarantuje PHOTO-ROOM!

 

PHOTO-ROOM na weselu 2 godziny 899 zł tylko 799 brutto zł!

Ilość zdjęć nieograniczona, każda kolejna godzina ustalana indywidualnie.
Promocja trwa do odwołania!

wedding-ico
Zdjęcia-naklejki każda godzina tylko 99 zł brutto!

Drukujemy na papierze samo-przylepnym na miejscu. Ilość zdjęć nieograniczona, każda kolejna godzina ustalana indywidualnie.

 


sticker-ico

PHOTO-ROOM na urodzinach od 799 zł tylko 599 brutto zł!

Ilość zdjęć ograniczona, każda kolejna godzina ustalana indywidualnie.

 

PHOTO-ROOM 3 godziny na imprezie integracyjnej od 999 zł od 699 netto  zł

Ilość zdjęć nieograniczona.

PHOTO-ROOM na eventach masowych ceny ustalane indywidualnie.

 

 

Dojazd 50 km od Lublina  GRATIS

powyżej 1,23zł za km liczony w jedną stronę.

Przykład: dojazd do Warszawy z Lublina 147 zł

Zadzwoń i poznaj szczegóły!

Park Śląski10606581_1456535611295264_2340026407600527978_nIMG_3557Renatka & Wojtek 102