Transmisja live

Oprócz sesji zdjęciowych czy filmów promocyjnych nasza firma zajmuje się wielokamerową realizacją transmisji obrazu do Twoich odbiorców.

Tworzymy studio telewizyjne skrojone do potrzeb. To może być relacja z dowolnego wydarzenia, spotkania artystycznego, wykładu, koncertu.

Możemy nadawać z naszego studio bądź zaaranżujemy je w Twojej przestrzeni, wystarczy, że wybierzesz miejsce jej transmisji: na stronie www, wybranych platformach (np: Facebook, Twitter, YouTube etc.)

Zadzwoń +48 508 263 424Livestream to obecnie jeden z najpopularniejszych rozwiązań komunikacji, który zdominował nowoczesne media.
To także wszechstronne narzędzie marketingowe, które poprzez algortymy portali społecznościowych buduje ogromne zasięgi – skutecznie promuje Cię online.

W trakcie transmisji zapewniamy organizacje planu, wsparcie merytoryczne, zaplecze techniczne w skład którego wchodzą między innymi: obsługa, kamery, mikrofony, oświetlenie a nawet dron z którego w czasie rzeczywistym jest przekazywany obraz.

Przy zastosowaniu naszych rozwiązań możliwe jest łączenie uczestników telekonferencją i umożliwienie aktywnego udziału w transmisji.
Łączenia prezentacji, wystąpień, telekonferencji a wszystko w jakości telewizyjnej.

Zapytaj o to jak może wyglądać Twoja transmisja.

Zadzwoń +48 508 263 424


Zadzwoń +48 508 263 424